Vaba aeg

-1 km kaugusel asub Valgeranna GolfValgeranna golf
-3 km kaugusel asub Audru Golf, mis sobib algajatele ja on odavamas hinnaklassis
-2 km kaugusel asub Valgeranna mereand. Seal saab minna Andropoff Villa restorani väga kauni vaatega miljöösse sööma minna iga ilmaga, samas avaneb restoranist väliterrass Valgeranna liivaranna poole, kus saab päeval rannas viibides süüa ja juua.
-2 km kaugusel Valgeranna mereranna kõrval männimetsas on Valgeranna Seikluspark, kus saab jõudu proovida  ja uskumatuid elamusi nautida takistuste läbimisel ja puude vahele ehitatud sildadel.See pakub võimalusi nii lastele kui ka täiskasvanuile.Sobib aktiivse puhkuse harrastajatele.

MiniZooNaabruses asuv Pärnu linn, mis on nimetatud Eesti suvepealinnaks, pakub mitmekülgseid võimalusi kõigile külastajaile:

-7 km kaugusel on Minizoo, teel kesklinna, mis  sobib kogu pere ajaviitmiskohaks, kus zoo omanik suhtleb külastajatega eri keeltes ja annab  kätte suuremaid ja väiksemaid madusid, näitab ämblikke, krokodilli, leguaani jm. huvitavaid loomi.

-Kultuurihuvilistel on võimalik külastada teatrietendusi, kirikukontserte, vabaõhuüritusi.
-Restorane ja söögikohti leidub kõigile erineva maitsega inimesele. Palju on tantsukohti elava- ja diskomuusikaga.Kart
-Pärnus on palju ilusalonge, massaazikabinette ja sanatooriume, kus saab end kaunimaks muuta, lõõgastuda ja võtta raviprotseduure vastavalt arsti soovitusele.
-1,5 km kaugusel on kardirada
-2,5 km – lähim tankla, enne Pärnu linnapiiri vasakul teepoolel – LUKOIL
-5,0 km – NESTE tankla
-2,0 km – lähim toidukauplus, MAKSIMARKET